Seminer: “Ticaretin Önüne ‘E’ Geldi, Hoşgeldi!”

Seminer: “Ticaretin Önüne ‘E’ Geldi, Hoşgeldi!”

Anıl Altaş’tan “E-ticaret” semineri…

Seminer İçeriği:

– İnternet ve küreselleşmenin getirdikleri

– Bügünlere nasıl geldik?

– Dijital dünyaya inanmayanlar için kısa bir film!

– Ticaretin önüne ‘e’ getirince neler oluyor?

– E-ticaret nedir, ne değildir?

– E-ticaretle gelişen iş modelleri

– Dünyada ve Türkiye’de E-ticaretin kısa tarihi

– Herkes e-ticaret yapabilir:) mi?

– E-ticarete başlamadan önce sormanız gereken sorular

– Dünyadan ve Türkiye’den gerçek başarı hikayeleri

– Dijital dünya trendleri ve e-ticarete yansımaları

Seminer Tarihi: 9 Mart 2011 Çarşamba
Seminer Saati: 19:00 – 21:00
Seminer Yeri: Cumhuriyet Mah. Nakiye Elgün Sk. No: 46 Nilüfer Apt. K: 2 D: 10 Şişli, 34380 İstanbul

Seminer Ücreti:

Normal Fiyat: 75 TL + KDV

Xing https://www.xing.com/net/pri9f6127x/ipegitimleri/ grubu üyesi olanlara

ya da

Daha önce MarkeFront eğitimlerine gelip,   http://www.facebook.com/pages/Internet-Pazarlama-Egitimleri/151612978216336 grubu üyesi olanlara

60 TL + KDV

Eğitim Kodu: ES-090311

Banka Bilgileri
Banka Adı: Garanti Bankası
Şube Adı / Kodu: HARBİYE / 078
TRL Hesap No: 6679370

IBAN: TR05 0006 2000 0780 0006 6793 70

 

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı: Aytaç Mestçi – Şahıs Firması

Vergi Dairesi: Şişli

 

Vergi No: 6190216541

“Eğitim Kodu” (ES-090311) ödeme sırasında belirtilmelidir.

Eğitim için ödeme yapanların, aşağıdaki linke tıklayarak kayıt formunu doldurmaları rica olunur.

Olumsuz hava koşulları ve diğer bazı etkenler nedeni ile MarkeFront eğitim programının tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılan yeni tarih ödeme yapılmış tüm katılımcılara önceden bildirilir.


KATILIM ÖDEME SIRASINA GÖRE 16 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

*Seminere katılanlar arasından iki kişiye, Anıl Altaş’ın “E-ticaret – Satışta Tsunami Etkisi” isimli kitabı hediye edilecektir.


Eğitmen

Anıl Altaş, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Yüksek öğrenimini, Londra Üniversitesi’nde Matematiksel Finans, Bilgi Teknolojileri ve Uygulamaları üzerine yapmıştır.
Finans, otomotiv, Perakende ve Bilgi Teknolojileri sektörlerinde, satış, pazarlama, marka yönetimi, iletişim, iş geliştirme ve proje yönetimi alanlarında 12 yılı aşkın profesyonel bir geçmişi bulunmaktadır. Anıl Altaş, E-ticaret, online pazarlama, sosyal medya ve iş geliştirme konularındaki uzmanlığını bu alanda Türkiye’nin önemli internet şirketlerinde çalışarak perçinlemiştir.
Teknoloji Holding’te çalıştığı yıllarda, Silikon Vadisi’nin engebeli yollarını arşınlayan Altaş, Amerika, Avrupa ve Türkiye’den bir çok girişim projesinin farklı aşamalarında çalışmıştır. Bireysel ve kurumsal olarak sıfırdan internet projesi kurma ve yönetme konusunda deneyim sahibidir. Tchibo Türkiye’nin eticaret sitesinin kuruculuğunu yapmış, Hepsiburada.com eticaret sitesinde, bireysel ve kurumsal müşterilerden sorumlu olarak Pazarlama departmanını yönetmiştir.
Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Boğaziçi Dergisi’nde, Digitalage ve Mediacat dergilerinde internet, eticaret ve dijital pazarlama üzerine yazılar yazan ve röportajlar yapan Anıl Altaş’ın, aynı zamanda pek çok pazarlama blogunda yazıları yayınlanmaktadır. Türkiye’nin en büyük dijital ajanslarından Project House’un blogu Smart Marketing Journal’da ve Eticaret Üzerine adını verdiği kendi blogunda düzenli olarak sektörel yazıları yayınlanmaktadır. Eticaretle ilgili yazdığı kitabının, Mediacat-Digitalage yayınlarından Ekim ayında çıkması planlanmaktadır. Kurumlara internet, eticaret ve dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Eticaret: İnternette Etkin Satış Yöntemleri, Dijital Pazarlama, Sosyal Medyanın Sihirli Dünyası, E-telefon, E-Crm eğitimleriyle, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, paralel kariyer yaratmak isteyen profesyonellere, internet üzerinde hizmet ve/veya ürün satmak isteyen, kişisel ve kurumsal markasını doğru konumlandırmak isteyen bireylere ve kurumlara özel eğitimler ve seminerler vermektedir. Dekatlon Buzz sosyal medya ajansında Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

Etiketler: , , ,

Henüz yorum eklenmemiştir.

Yorum Ekle